הוועד המנהל

דוקטור מיכל צרפתי אפרת | יו"ר הועד המנהל

מיכל היא משקיעה ויזמת, בעלת דוקטורט במדעי התזונה מאוניברסיטת Bircham.
עם ניסיון של שני עשורים בפיתוח עסקי ובניית אסטרטגיות שיווקיות.
הקימה את המיזם הפילנתרופי "Nutrion for health" 
דירקטורית ומנטורית בחברות הזנק וחברת מועצת מנהלים של תאטרון הקמארי. 
דירקטורית בעמותת " תודעה" המפעילה תוכנית חינוכית וסימולטור המאמן בני נוער להתמודדות עם מצבי פגיעות מינית.

מיכל מאמינה ב- Lifelong learning כמפתח להצלחה בחיים המקצועיים והאישיים.

אבי סבן | נשיא הועד המנהל

אבי הוא שותף ובעלים של משרד רואי חשבון, ובעלים ומנכ"ל אסטרטגיה עסקית פיננסית בע"מ, המחזיקה במספר חברות העוסקות ביזמות והשקעות פיננסיות. לאבי יכולת מוכחת לשלב הון אנושי וכלכלי ליצירת ערך מוסף ייחודי. אבי הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, הוא מייסד הדרג ההתנדבותי וסיוע כספי בארגון "המעז מנצח", ומייסד "ידידי שבט צופי רמת חן". אבי מאמין בחיבור בין אנשים, ביוזמה, פיתוח ויצירת הזדמנויות חדשות.

אבנר פז צוק | חבר הועד המנהל

פצ זוק נולד למשפחת פצ'וק בקיבוץ עין השלושה, שם גדל והתחנך. טרם גיוסו, עשה שנת שירות בסיירת מטכ"ל, בה עבר מסלול הכשרה כלוחם. בשנת 1986 השתחרר מצה"ל. בשנת 1993 של לצה"ל כמהנדס ביחידה הטכנולוגית של אגף המודיעין. שירת ביחידה בתפקידי הנדסה ופיקוד ובהם ראש ענף, ראש מחלקה וסגן מפקד היחידה. בשנת 2007 מונה למפקד היחידה. בשנת 2010 מונה לראש מחלקת הסייבר בצה"ל. במהלך שירותו זכה בפרס בטחון ישראל. ביוני 2013 מונה לקצין חינוך ראשי בדרגת תא"ל. ושימש בתפקיד עד יולי 2017. בינואר 2018 מונה למנהל פרויקט המודרניזציה של מערכות הליבה המחשובית של בנק הפועלים. פז צוק הוא בעל תואר ראשון בהנדסה ותואר שני במנהל עסקים. הוא מתגורר בכפר סירקין יחד עם אשתו, ורד, ושלוש בנותיהם.

טל זקון | חבר הועד המנהל

טל הוא המנהל הכללי של  The Junction וחלק מצוות ההשקעות של F2 Capital. טל אחראי למימון וסינון של חברות רלוונטיות בשיתוף פעולה הדוק עם שותפים אסטרטגיים רב לאומיים.

בעבר טל היה אנליסט ההשקעות הראשי בחברת F2 Capital. בנוסף ניהל פיתוח עסקי ואסטרטגיה בחברת בינה עסקית. טל שירת בצה"ל כמפקד ביחידה מיוחדת, הוא בעל תואר מנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי והופיע במגזין פורבס Under30.

גיל סולומון | יועץ משפטי

גיל עומד בראש משרד גיל סולומון ושות', משרד (עורכי דין) בוטיק עם יכולות של משרד גדול בתחומי המשפט המסחרי, הגנת פרטיות, הייטק, מיזוגים ורכישות, קניין רוחני, בלוקצ׳יין, מטבעות קריפטוגרפיים ומדעי החיים. המשרד דורג השנה בדירוגי Dun & Bradstreet כאחד המשרדים המובילים בארץ בתחומי הבלוקצ'יין והקריפטו (גיל עורך הדין הצעיר ביותר בדירוג ובפער ניכר ממתחריו). גיל צבר את ניסיונו המשפטי בעבודה, בין השאר, במיתר, ממשרדי עורכי הדין הגדולים במדינה, ובקרנות ההון סיכון iAngles ו-iCapital. טרם הקריירה המשפטית גיל עבד בהייטק כבודק תוכנה ומהנדס בדיקות (Test Designer). גיל שירת בצה"ל כסמל בבית הספר לצלפים וכצלף ורס"פ בגדס"ר חרמון במילואים.

הצוות

אילנה ארליך

מנהלת קהילה

טל דרורי

מנכ"ל העמותה

אביחי חיים פור
מנהל פרויקטים

עדי אלמדון חלדי

מנהלת מערך קריירה