הוועד המנהל

מיכל צרפתי אפרת | יו"ר הועד המנהל

מיכל היא משקיעה ויזמית. כיום היא מנהלת Head of Nutrition for Health שהוא מיזם פילנתרופי, חברת דירקטוריון מייעצת בחברות: Ifeel, Pink of View, and Todda. ומאז 2009 מיכל היא ראש הכספים בחברת Eurika. מיכל מאמינה בלמידה לאורך חיים כגורם ההצלחה המפתח בכל תחומי החיים. לפיכך, היא ממשיכה גם לדוקטורט במדעי התזונה באוניברסיטת Bircham.

אבי סבן | נשיא הועד המנהל

אבי הוא שותף ובעלים של משרד רואי חשבון, ובעלים ומנכ"ל אסטרטגיה עסקית פיננסית בע"מ, המחזיקה במספר חברות העוסקות ביזמות והשקעות פיננסיות. לאבי יכולת מוכחת לשלב הון אנושי וכלכלי ליצירת ערך מוסף ייחודי. אבי הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, הוא מייסד הדרג ההתנדבותי וסיוע כספי בארגון "המעז מנצח", ומייסד "ידידי שבט צופי רמת חן". אבי מאמין בחיבור בין אנשים, ביוזמה, פיתוח ויצירת הזדמנויות חדשות.

אבנר פז צוק | חבר הועד המנהל

פצ זוק נולד למשפחת פצ'וק בקיבוץ עין השלושה, שם גדל והתחנך. טרם גיוסו, עשה שנת שירות בסיירת מטכ"ל, בה עבר מסלול הכשרה כלוחם. בשנת 1986 השתחרר מצה"ל. בשנת 1993 של לצה"ל כמהנדס ביחידה הטכנולוגית של אגף המודיעין. שירת ביחידה בתפקידי הנדסה ופיקוד ובהם ראש ענף, ראש מחלקה וסגן מפקד היחידה. בשנת 2007 מונה למפקד היחידה. בשנת 2010 מונה לראש מחלקת הסייבר בצה"ל. במהלך שירותו זכה בפרס בטחון ישראל. ביוני 2013 מונה לקצין חינוך ראשי בדרגת תא"ל. ושימש בתפקיד עד יולי 2017. בינואר 2018 מונה למנהל פרויקט המודרניזציה של מערכות הליבה המחשובית של בנק הפועלים. פז צוק הוא בעל תואר ראשון בהנדסה ותואר שני במנהל עסקים. הוא מתגורר בכפר סירקין יחד עם אשתו, ורד, ושלוש בנותיהם.

אפרת שפרוט | חברת הועד המנהל

אפרת היא מנכלית קרן הזדמנות, בעלת ניסיון רב בניהול עמותות, בשיתופי פעולה בין מגזריים, פיתוח פרויקטים ובגיוס משאבים. אפרת החלה את דרכה המקצועית כעורכת דין בתחום המשפט המסחרי ושוק ההון. BA בהצטיינות ותואר במנהל עסקים LLB הינה בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות מהמרכז הבינתחומי בהרצליה ובעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. בשנת 2001, מתוך שיקולים אידאולוגים, החלה לעבוד בעמותת עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון בה שימשה בתפקידים שונים ובין היתר, יועצת משפטית, מנהלת מחלקת גיוס משאבים ומשנה למנכ"ל. בשנת 2010 מונתה אפרת למנכ"לית עלם. אפרת שימשה כחברה וכיו"ר השולחן התלת מגזרי במשרד ראש הממשלה והינה בוגרת תכנית מעוז – תכנית לפיתוח מנהיגות ממלכתית מחוללת שינוי בישראל.

טל זקון | חבר הועד המנהל

טל הוא המנהל הכללי של  The Junction וחלק מצוות ההשקעות של F2 Capital. טל אחראי למימון וסינון של חברות רלוונטיות בשיתוף פעולה הדוק עם שותפים אסטרטגיים רב לאומיים.

בעבר טל היה אנליסט ההשקעות הראשי בחברת F2 Capital. בנוסף ניהל פיתוח עסקי ואסטרטגיה בחברת בינה עסקית. טל שירת בצה"ל כמפקד ביחידה מיוחדת, הוא בעל תואר מנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי ולאחרונה הופיע במגזין פורבס Under30.

הצוות

עדי אלמדון חלדי

משאבי אנוש

אלעד בלייר

מנהל פרויקטים

טל דרורי

מנכ"ל העמותה

שחר אלישיב

מנהל מערך הסברה

דור ליכטהויז

 מוביל סדנת פרונטלייף

אילנה ארליך

מנהלת קהילה

Hava Neeman - 2019 ©