top of page
coteret.png

מוכנים לצאת לניווט של החיים שלכם?
אנחנו איתכם בכל מ.ח

לקחת את היכולות שרכשת, להתאים ולתרגם אותם לעולם העבודה החדש.


 

קצת עלינו

מערך הקריירה של עמותת FrontLife מביא אתכם מקו החזית לחזית האזרחות.

המטרה שלנו היא לאפשר צמיחה אישית ומקצועית לעבר הקריירה שאתם מסמנים לעצמכם.

תוכנית נווטי קריירה שלנו תאפשר לכם להסתכל עמוק פנימה. להבין מה מעניין אתכם, מה המטרה הבאה שנכון להציב ותחל את החתירה למגע איתה. ביחד עם עדי אלמדון חלדי מנהלת התוכנית תוכלו לצאת למסע מרתק פנימה ולתכנון הרחק הרחק אל העתיד.

בנוסף העמותה מנהלת פוסט שרשור משרות אחת לחודש בקהילה שלנו, שם כל השותפים שלנו מפרסמים את המשרות הכי רלוונטיות עבורכם. אם לא הצטרפתם לקהילה עד כה - זה הזמן! 

  • Instagram
  • LinkedIn
  • Facebook
start
unnamed (3).jpg

נווטי קריירה

השתחררתי משירות קרבי, 

מה עכשיו? 

 

עכשיו אתה נווט קריירה, שנכנס לשוק העבודה ועומד להזניק דרך ארוכה של פיתוח הקריירה שלך. על גבך קיטבג מלא בניסיון שרכשת במהלך השירות הצבאי, שמהווה יתרון משמעותי בשוק העבודה המשתנה של המאה ה 21! 

את עמותת נווטי קריירה הקמנו במיוחד כדי לעזור לך להציג את הניסיון שלך למעסיקים בצורה הנכונה ביותר ולהגיע לעבודה הכי מדויקת לך. 

 

במה אתה אוהב לעסוק? מהם תחומי העניין שלך, החוזקות, הערך המוסף? 

איך בכלל מתחילים לחפש עבודה המבוססת על כישורים ויכולות? 

 

אלו שאלות שכל נווט קריירה שחושב על העתיד שלו ומעוניין לפגוע בול במטרה, מוכרח לשאול את עצמו! בסדנה אנחנו חוקרים את השאלות האלו יחד איתך, אורזים נכון את היכולות והמיומנויות שלך, נותנים לך כלים פרקטיים להציג אותן מול מעסיקים וסוללים את הדרך שלך לקריירה מצליחה. 

נווטי קריירה

מפגש ראשון- במפגש נדבר על המאפיינים של עולם העבודה החדש של המאה ה-21, בדגש על ההייטק הישראלי, וגם על סוגי משרות ושלושת עקרונות ההצלחה.   

מפגש שני- היכרות עם עצמך

מה היתרון היחסי שלך? במפגש נמצא את ה״שפיץ״ שלך, הערך המוסף הייחודי שאת.ה מביא לשולחן. תעבור תהליך התגבשות שלך הזהות המקצועית שלך ויחד נמפה את המיומנויות המובילות ונתרגם אותן לשפת המעסיקים.

מפגש שלישי- פרואקטיביות במציאת עבודה.

מטוראי למפקד העליון של תהליך פיתוח הקריירה - איך להוביל תהליך חיפוש? המפגש מוקדש לסקירת הדרכים החדשניות ביותר למציאת עבודה ומה צוותי גיוס מחפשים? תקבל ידע פרקטי לאיתור משרות, בניית פרופיל לינקדאין מנצח ופניה נכונה למעסיקים.

מפגש רביעי- הצלחה בראיון עבודה

ראיון עבודה זה ה-show שלך. במפגש הזה אנחנו נדייק את המיתוג האישי ואת ההצגה העצמית שלך, נבנה את הפיץ׳ הייחודי לך ותקבל כלים חשובים לתקשורת בין - אישית בעזרתם תצלך כל ראיון. 

אנחנו לא נפרדים פה!

נשאר בקשר לייעוץ והכוונה גם אחרי המפגש הרביעי.

ארבעה מפגשים

image_6483441.JPG

התוכנית סגורה כרגע. נעדכן בהמשך על שינויים!

IMG_1058_edited.png
IMG_1058.JPG

עלות התוכנית

מחיר מסובסד ללוחמים ולוחמות

₪ 690

IMG_1250.jpg

על עדי

נעים מאוד, אני עדי

מומחית בתהליכי אימון אישי לפיתוח מיומנויות קריירה,

מיון, גיוס והכשרת עובדים.

אשת משאבי אנוש עם ניסיון רב בתחום. מגייסת לארגונים ומאמנת אישית מעל 15 שנים.

מובילה עובדים, מועמדים עצמאים ויזמים לפיתוח מקצועי ואישי על ידי פיתוח מיומנויות אישיות ובינאישיות ומביאה לפריצות דרך משמעותיות בקריירה. מנהלת תוכנית נווטי הקריירה בFrontLife והעבירה תחתיה עשרות לוחמים להשתלבות בעולם העבודה החדש.

משתתפים מספרים

"

התחלנו את הסדנה, מורכבת מ5-6 חבר׳ה איכותיים, וכל מפגש הרגשתי שאני מפורק לגורמים ונבנה מחדש, בצורה יותר. מעבר לאיך להציג את עצמי בראיון, והרבה מעבר ללמצוא קריירה, הרגשתי שאני מוצא ומנווט בתוך עצמי.

"

datorama logo.png

השותפים שלנו

f2.png
investing.com-logo.png
u05dcu05d5u05d2u05d5 - u05d0u05d1u05d9.p
bottom of page